Эпизод недели: UNTIL I FOUND U
Пост недели от Гиббона: У Калдера дела идут отлично, магазин за последние почти восемь лет процветал. Хорошие артефакты всегда были в ходу, да что там у магов всегда есть потребность, то в порт-ключе, то в простых безделушках. Сегодня правда закрыли границы...
Очередность в квестах:
#4 dead man walking - окончен
#5 scene of crime - окончен
#6 string and puppets - окончен
#7 blinded by the light - окончен

Alluvio maris

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Alluvio maris » яркие флаги » moye misto

moye misto

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

https://forumupload.ru/uploads/001b/be/18/2/288466.png

Подпись автора

детектор моего токсика (с) алиска

https://i.imgur.com/FLjzvlZ.gif https://i.imgur.com/lF6GC0G.gif
i can't save us. my atlantis we fall.

0

2

Герой Тайтона Майя розшукує:
ЛОРДА СКОРДЖА

https://64.media.tumblr.com/cad900ea630031218fd4a16e8b82d42b/4437dbcb014b0a07-9d/s540x810/3fd7afabf46ee3b313b267abe987626bf7b750eb.pnj

оригінальна з гри, з графікою поможу ^^

When you have lived centuries, you see that everything is a pattern that grows out of itself. Sometimes you can no longer see the trees, only the roots. It is the smallest part of the price of immortality.

Лорд Скордж, безсмертний, попередній Гнів Імператора Вішейта

SWTOR - Star Wars the Old Republic

друг, побратим у війні проти Імператора, наставник на шляху темної сторони Сили і я надіюся, після смерті Валкоріона - щось більше

про тебе:
Завжди був ситхом, завжди залишається ситхом, незважаючи на довгі роки служби Імператору Вішейту, незважаючи на те, що в кінці-кінців таки зрадив Імператора. Скордж почав як вірний адепт Темної Сторони Сили, беззастережно відданий владиці, а закінчив, як і раніше, як незмінний послідовник вчення про владу і могутність, але при цьому обернувся проти колишнього пана. Скордж побачив, якою катастрофою обернеться правління Імператора, і звернувся проти нього, прийнявши бік Ревана та Вигнаниці, які вірили, що повелителя ситхів можна вбити. Скордж сплів чимало інтриг, уникаючи підозр свого пана, сприяв знищенню старої Темної Ради, проте наприкінці зрадив тих, хто повірив йому. Він побачив у видінні, що допомагав не тим людям, що ні Реван, ні Митра не були тими, хто вразить Імператора. І завдав смертельного удару по Вигнанніці, так само був готовий вбити і другого джедая, не зупини його Імператор. Скордж зумів переконати його, що завжди був на його боці і прикинувся союзником обох джедаїв, щоб розправою над ними довести свою відданість. Так він заслужив для себе безсмертя і став першим Гнівом Імператора — його особистим катом. Але він збрехав і цього разу. Минали роки, навіть століття. Він зрадив знову, зустрівши на планеті Квеш Героїню Тайтона, мого персонажа і колишню уродженку Імперії, впізнавши у ній джедая, якого побачив у видінні за 300 років до того. Коли команда джедаїв вторглася в фортецю Імператора і була схоплена, Скордж нічим не видавав своїх намірів доти, поки через кілька місяців Героїня не звільнилася від впливу Темної Сторони за допомогою привида Сили свого вбитого наставника, що відвідав її. Скордж звільнив команду Героїні, повернув їм корабель і надалі неоціненну допомогу, розкривши плани Імператора, зірвавши разом із джедаями ритуал, який сприяв би знищенню життя в Галактиці. І саме він провів команду Дромундом-Каасом до Темного Храму, де Майя вразила тілесну оболонку Вішейта.

про мене:
Мій джедай не повністю "світлий" - темрява торкнулася її. Вона втекла з Дромунд Кааса на торговому кораблі, і через пару пересадок проникла в область Республіки, де зайнялася пошуками джедаїв (по суті зіграла як Кіра, але не тягнула так довго з падаванством, відразу знайшовши вихід до джедаїв). Просто в неї був вибір - поступити на Коррібан і загинути там, або обрати свій власний шлях. Тож мій персонаж відразу ж знала, що хоче вивчати шляхи Сили, але не так як хотів її батько, мріючи досягти слави для свого роду через своїх дітей. І молодому обдаруванню це вдалося, а далі… ми знаємо, що було далі - Тайтон, Балморра, Пожиратель Світів, Лорд Скордж, який міг відкрити новій грані Сили для юної джедай відкритої для навчання. Моя джедай дуже цікава та бажала б стати "сірою" і завдяки менторству Скорджа, який помітив що вона "не цілком втрачена" ми разом могли б досягти великих висот. Крім гри за вчитель-учень, товариш-друг, цікаведитя-валянок, я надіюся що ми зможемо трошки розворушити Скорджа та оживити його, допомогти йому відчути нові емоції та почуття, навіть коли Війшет ще буде живим і контроль безсмертя над життям буде ще великий.

зв'язок

мова написання постів

гостьова/приватні повідомлення

укр/рос

0

Вы здесь » Alluvio maris » яркие флаги » moye misto